Finansowanie

Naszym klientom proponujemy skorzystanie z pomocy profesjonalistów w zakresie doradztwa finansowego, którzy pomagą w szybkim i optymalnym sfinansowaniu zakupu nieruchomości.

Współpracujemy z jednym z najlepszych ekspertów w dziedzinie kredytów hipotecznych z doświadczeniem w bankowości od 2007 roku. Korzystając z usług naszego specjalisty macie Państwo gwarancję najwyższej jakości w zakresie dobrania najkorzystniejszej oferty kredytowej.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Spotkania odbywają się w biurze kredytowym, naszym biurze sprzedaży OPEN INVEST lub w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie.

Pomagamy przejść cały proces kredytowy od zbadania zdolności kredytowej, wyszukania ofert, złożenia wniosków kredytowych do podpisania umowy, w każdym czasie możecie Państwo liczyć na wsparcie z naszej strony i kontakt w Państwa imieniu z bankiem. Wszystko to bez dodatkowych opłat i kosztów.

Zachęcamy do złożenia zapytania
mailowo: kontakt@new-finance.com.pl lub do kontaktu telefonicznie: +48 661 069 307 - Norbert Gałajda
Kompetencje i doświadczenie

Tworzymy nową przestrzeń

Projektujemy osiedla mieszkaniowe o spójnym stylu architektonicznym, wciąż poszukując nowych inspiracji. Starannie wybieramy lokalizacje, by spełniały najważniejsze potrzeby przyszłych mieszkańców i zapewniały prawdziwy komfort życia.
01

Zachwycamy wysoką estetyką

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje przykuwały uwagę i wyróżniały się nowoczesną formą architektoniczną. Innowacyjne i przyjazne środowisku technologie, w połączeniu z kompetencją, pozwalają nam tworzyć wyjątkowe projekty.
02

Patrzymy okiem klienta

I budujemy tylko takie mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać. Przyjazne, funkcjonalne i przestronne, o zróżnicowanym metrażu, które są ostoją po całym dniu pracy oraz doskonałym miejscem na spędzenie czasu z najbliższymi.
03

Jakością budujemy zaufanie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować nieruchomości dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Budujemy ze sprawdzonych i niezawodnych materiałów, współpracujemy z zaufanymi dostawcami, co gwarantuje wysoką jakość.
04

Pomagamy w finansowaniu marzeń

W trosce o wysoką jakość obsługi naszych klientów, pomagamy w procesie otrzymania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania z naszej oferty. Współpracujemy z najlepszymi doradcami w dziedzinie finansowania nieruchomości.
05