OPEN INVEST

Jesteśmy doświadczonym deweloperem specjalizującym się w realizacji nowoczesnych i funkcjonalnych inwestycji. Znamy realia rynku, wymogi technologiczne oraz trendy architektoniczne. Tworzymy nowoczesne osiedla mieszkaniowe, o wyjątkowym designie, przyjazne mieszkańcom i dobrze wkomponowane w otaczającą je okolicę.

Zdobyta wiedza ekspercka i praktyczne doświadczenie sprawia, że  nasze inwestycje są dobrze zaplanowane i realizowane. Naszą ambicją jest udział w rozwoju regionu. Znamy swoich mieszkańców i to dla nich robimy wszystko, by mieli szansę znaleźć swoje wymarzone lokum.

Kładziemy szczególny nacisk na profesjonalne i indywidulane podeście do każdego Klienta. Wyróżnia nas dostępność i otwartość. Zapewniamy wsparcie we wszystkich kwestiach, które pojawiają się w trakcie wyboru i zakupu nieruchomości. W ramach jednego spotkania możemy poznać ofertę i zgłębić wiedzę na temat finansowania,współpracując z profesjonalnym doradcą kredytowym.

Ostatnia zrealizowana przez nas inwestycja to nowoczesne mieszkania w budynku wielorodzinnym z parkingiem podziemnym, o zróżnicowanym standardzie, metrażach i rozkładzie pomieszczeń, w Lubinie przy ul. Jana Pawła II.
 

Komfort
i funkcjonalność

Funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń dający ogromne możliwości aranżacji wnętrza.

Wyjątkowa
lokalizacja

 Lokalizacja zapewniająca komfort mieszkania w spokojnej i zielonej części bezpośrednio przy lesie dębowym.

Nowoczesny 
projekt elewacji

Nowoczesna architektura z ponadnormatywnymi przeszkleniami, dającymi mnóstwo naturalnego światła.

Klimatyczny
ogród

Bez wątpienia zapewni właścicielom oraz ich gościom przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Kompetencje i doświadczenie

Tworzymy nową przestrzeń

Projektujemy osiedla mieszkaniowe o spójnym stylu architektonicznym, wciąż poszukując nowych inspiracji. Starannie wybieramy lokalizacje, by spełniały najważniejsze potrzeby przyszłych mieszkańców i zapewniały prawdziwy komfort życia.
01

Zachwycamy wysoką estetyką

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje przykuwały uwagę i wyróżniały się nowoczesną formą architektoniczną. Innowacyjne i przyjazne środowisku technologie, w połączeniu z kompetencją, pozwalają nam tworzyć wyjątkowe projekty.
02

Patrzymy okiem klienta

I budujemy tylko takie mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać. Przyjazne, funkcjonalne i przestronne, o zróżnicowanym metrażu, które są ostoją po całym dniu pracy oraz doskonałym miejscem na spędzenie czasu z najbliższymi.
03

Jakością budujemy zaufanie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować nieruchomości dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Budujemy ze sprawdzonych i niezawodnych materiałów, współpracujemy z zaufanymi dostawcami, co gwarantuje wysoką jakość.
04

Pomagamy w finansowaniu marzeń

W trosce o wysoką jakość obsługi naszych klientów, pomagamy w procesie otrzymania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania z naszej oferty. Współpracujemy z najlepszymi doradcami w dziedzinie finansowania nieruchomości.
05