Inwestycje zrealizowane

Specjalizujemy się w budowaniu zarówno bloków mieszkalnych, jak i domów jednorodzinnych. Nasze inwestycje powstają przy zastosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz najnowszych technologii, z zachowaniem najwyższych standardów. Zobacz nasze zrealizowane inwestycje.

"Apartamenty przy Jana Pawła" w Lubinie

Kameralny zespół nowoczesnych apartamentów, wybudowanych z zachowaniem najwyższych standardów, nieomal w centrum Lubina. Dopracowane detale zarówno części wspólnych, jak i mieszkań. Wyróżnia się oryginalną i nietuzinkową elewacją. 

43 apartamenty o różnorodnym układzie, powierzchni, niekonwencjonalnym rozwiązaniu architektonicznym, wspaniale zlokalizowane względem stron świata zapewniając światło dzienne. Do dyspozycji miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz miejsca postojowe na zewnątrz.

Teren wokół budynku przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz dzieci, z terenem rekreacji i całą towarzyszącą infrastrukturą.

Data zakończenia inwestycji: II kwartał 2021 r. Apartamenty w Legnicy

Nowa inwestycja w Legnicy już wktótce rusza. Dwa apartamentowce z 94 mieszkaniami  umieszczone na 6 kontygnacjach. W każdym budynku zamontowana zostanie nowoczesna cichobieżna winda.

Mieszkania o wielkości od 34 m2 do 76 m2 w układzie od 1 do 4 pokoi. Każde z nich posiada balkon lub taras. 

Do dyspozycji 27 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz 16 miejsc postojowych.

 


Kompetencje i doświadczenie

Tworzymy nową przestrzeń

Projektujemy osiedla mieszkaniowe o spójnym stylu architektonicznym, wciąż poszukując nowych inspiracji. Starannie wybieramy lokalizacje, by spełniały najważniejsze potrzeby przyszłych mieszkańców i zapewniały prawdziwy komfort życia.
01

Zachwycamy wysoką estetyką

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje przykuwały uwagę i wyróżniały się nowoczesną formą architektoniczną. Innowacyjne i przyjazne środowisku technologie, w połączeniu z kompetencją, pozwalają nam tworzyć wyjątkowe projekty.
02

Patrzymy okiem klienta

I budujemy tylko takie mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać. Przyjazne, funkcjonalne i przestronne, o zróżnicowanym metrażu, które są ostoją po całym dniu pracy oraz doskonałym miejscem na spędzenie czasu z najbliższymi.
03

Jakością budujemy zaufanie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować nieruchomości dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Budujemy ze sprawdzonych i niezawodnych materiałów, współpracujemy z zaufanymi dostawcami, co gwarantuje wysoką jakość.
04

Pomagamy w finansowaniu marzeń

W trosce o wysoką jakość obsługi naszych klientów, pomagamy w procesie otrzymania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania z naszej oferty. Współpracujemy z najlepszymi doradcami w dziedzinie finansowania nieruchomości.
05

Jesteś zainteresowany naszymi inwestycjami? 

- Skontaktuj się z naszym specjalistą i zapytaj o cenę