Najnowsza oferta

Specjalizujemy się w budowaniu zarówno bloków mieszkalnych, jak i domów jednorodzinnych. Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą.

Dębowy Park

Realizujemy budowę nowoczesnego osiedle w miejscowości Gniewomirowice, 4km od Legnicy w pięknej i cichej lokalizacji przy lesie dębowym. Sąsiedztwo drogi S3warantuje to dogodny i bezpieczny dojazd w dowolnym kierunku, przy zapewnieniu przyjaznego środowiska do odpoczynku i spędzania wolnego czasu z rodziną.

Nowo powstające osiedle „Dębowy Park” w Gniewomirowicach to ambitna inwestycja deweloperska, której charakter nieodłącznie kojarzony jest z zielenią, ciszą i wypoczynkiem. 

Funkcjonalna przestrzeń daje ogromne możliwości aranżacji wnętrz. Duże przeszklenia nadadzą wnętrzom przestrzeni i sprawią, że pomieszczenia będą pełne naturalnego światła.

Osiedle „Dębowy Park” to inwestycja, która składa się z 86 domów w zabudowie bliźniaczej.

Zapoznaj się z ofertą

Zielone Tarasy

Nowo powstające osiedle „Złote Tarasy” w Legnicy przy ulicy Stanisławowskiej, to nowoczesna inwestycja deweloperska, zaprojektowana z dbałością o każdy detal.

Inwestycję wykonano w tradycyjnej technologii, łącząc nowoczesne budownictwo w oparciu o materiały wysokiej jakości.

Składa się z 86 lokali mieszkalnych rozmieszczonych w 6-kondygnacyjnym budynku. Mieszkania mają powierzchnie od 28 do 74 mkw., a dodatkową przestrzeń zapewniają duże balkony i tarasy na parterze budynku.

Zapoznaj się z informacjami

 

Jesteś zainteresowany naszymi inwestycjami? 

- Skontaktuj się z naszym specjalistą i zapytaj o cenę